Уникален и много полезен автомобилен сайт...

Теми свързани с автомобилите.
Потребителски аватар
ODPleven
Новорегистриран
Семейно положение: Обвързан/а

Уникален и много полезен автомобилен сайт...

Мнение от ODPleven » 26 яну 2012, 20:57

http://avtoremonti.narod.ru/index.html

Има много ръководства и полезни неща за сваляне и четене!!!! Много помагала,схеми и тн....
Нямам нищо общо със сайта, така че не мисля че е спам...Просто мисля че има много неща които си струва да се прочетат в него... ;)

Потребителски аватар
Life
Премиум
IRC псевдоним: Emiliyan/LifeGuard
IRC Сървър: irc.bestbg.org
Контакти:

Re: Уникален и много полезен автомобилен сайт...

Мнение от Life » 27 яну 2012, 11:09

avast го засича като вирус :)
Помни,че Най важното-нещо е да пазиш най-важното нещо като най-важно нещo

vasil100
Новорегистриран

Re: avast го засича като вирус

Мнение от vasil100 » 27 яну 2012, 12:39

Сам по себе си сайта представлява сбор на препратки към други сайтове. На страниците на самия сайт и материалите който аз съм качил /основно тези където са на български/ гарантирам, че вируси няма.

За съжаление не е възможно да гарантирам това за другите сайтове на който са публикувани ръководствота или основните линкове за сваляне. Някой от тях са доста трудни за ориентиране и понякога отварят pop-up страници. Самите файлове в повечето случай са на файлови сървъри, който се опитват да печелят от тях, и обикновенно докато стигнеш до безпатното сваляне минаваш през няколко реклами. За вируси не мога да кажа - всеки файл си е различен, пък и съм с Линукс.
Ако имаш проблем с изтегляне на конкретно ръководство, нямам нищо на против да помогна - при нужда от помощ и въпроси на пощата на сайта.

Отговори